گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری
گفتار درمانی، کاردرمانی، رفتار درمانی، بازی درمانی و روان شناسی
گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری
تگ لاین: گفتار درمانی، کاردرمانی، رفتار درمانی، بازی درمانی و روان شناسی
زمینه‌های کاری: اختلالات گفتاری بعد از سکته مغزی، شکاف کام و لب، بازی درمانی، اتیسم، اختلالات صوت، کاردرمانی جسمی، کودکان با عقب ماندگی ذهنی و سندروم داون، بیش فعالی، آفازی، کم شنوایی، درمان لکنت، رفتار درمانی، اختلالات بلع، اختلالات یادگیری
آدرس: کرمان، خیابان والفجر جنوبی، کوچه 4
شماره تماس پذیرش: 09190676046
لینک‌ها:
فرستادن به دوستان
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری متخصص گفتار درمانی، کاردرمانی، رفتار درمانی، بازی درمانی و روان شناسی در شهر کرمان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن تجربه شما
فرستادن کامنت
در این برگه، دسترسی به شماره مطب، برنامه حضور پزشک، تلگرام، نوبت‌دهی اینترنتی، اینستاگرام، آدرس مطب، رزومه و بیوگرافی دکتر و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری را دارید.
قبل از دیدار با تلفن نوشته‌شده، هماهنگی کنید.
به منظور با خبر شدن از ساعت کاری، بیوگرافی، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
نواحی
گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (والفجر) گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (بلوارجمهوری) گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (امام جمعه) گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (فیروزه) گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (هزار و یک شب) گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری (شفا)
گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری در دکترفارسی گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری در پجشگی گفتاردرمانی و کاردرمانی مرضیه سنجری در کلیک درمان
موتور جست‌وجوی آنلاین درمان همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger